Co děláme

Strategické plánování

Navrhneme pro vás strategii na míru a zpracujeme do dokumentu dle vašeho přání. Vyznáme se v komplexních strategiích i specifických koncepcích, jako jsou SMART koncepce, adaptační strategie apod. Chcete, aby strategie byla účelná a měla efekt? Nechcete jen další dokument do šuplíku? Obraťte se na nás. Myslíme komplexně a v souvislostech.

Revize a evaluace strategie či projektu

Máte nastavenou strategii, ale nejste spokojeni s výsledky? Potřebujete vyhodnotit posun v realizaci projektu nebo jeho výstupy? Odborné vyhodnocení Vaší činnosti či konkrétního projektu – vyhodnotíme, zrevidujeme a dáme doporučení pro další postup. Zjistěte, zda kráčíte správným směrem.

Projektové řízení

Komplexní řízení Vašich projektů na klíč Ať už se jedná o projekt za tisíce, miliony či miliardy, připravíme vám cestu pro jeho realizaci. Posoudíme možnosti financování a pokud je to možné, seženeme externí zdroje. Přestaňte pouze plánovat, realizujte. Vaše nápady dovedeme k výsledkům.

Zdroje financování

Máte nápady, ale jejich realizace je nad vaše finanční možnosti? Vyhodnotíme možnosti financování vašeho projektu a doporučíme vhodné zdroje. Pokud se jedná o dotace, zajistíme dotační management tak, aby se k vám peníze dostaly co nejkratší cestou.

Kontakt

Potřebujete pomoct? Umíme plánovat, operativně reagovat, v případě potřeby řešit problémy a evaluovat pro další rozvoj.

Neváhejte se na nás obrátit s vašimi požadavky a sjednejte si schůzku ZDARMA

Mgr. Tomáš Vytásek
ředitel oddělení
+420 734 259 553
vytasek@rpsc.cz

Mgr. Kristýna Podešvová
+420 734 850 852
podesvova@rpsc.cz

Fakturační údaje
RPSC ideas s.r.o.
17. listopadu 1126/43, 779 00 Olomouc
IČO: 28607368
DIČ: CZ28607368

Datová schránka: udugtfr

Kontaktní formulář

Spolupracujeme / Spolupracovali jsme / Reference