Co děláme

PR – správná komunikace s veřejností je zásadní pro každou firmu, jelikož klienty ovlivňuje už první okamžik, kdy spatří firemní logo. Pokud víte, jak efektivně využít Public relations, získáte obrovský náskok před konkurencí. Pomůžeme vám s nastavením PR plánu, budováním image, tvorbou korporátní identity i dalších prvků, které tvoří silnou a na trhu dobře rozpoznatelnou společnost. Jak správně vystupovat a navenek reprezentovat firmu? I to vás na školení mediální komunikace naučíme.

Naši zkušení copywriteři se postarají o to, aby veškerá textová komunikace měla skutečný obsah. Ať už potřebujete PR články, scénáře, obsah na web, blog nebo sociální sítě, nový slogan, kreativní kampaň a další, na dodaný obsah se vždy budete moci stoprocentně spolehnout.

Grafika – talentovaný grafik je základním kamenem marketingových aktivit. A my jich máme hned několik! Připravíme pro vás… úplně všechno. Návrhy plakátů, webové grafiky, bannery, billboardy, ale rovněž různé propagační materiály, loga, vizuály a mnoho dalšího. Cokoli vaše podnikání zrovna potřebuje, v RPSC už to na vás čeká. Rádi Vám Pomůžeme také se zajištěním výroby tiskovin.

Event managament – potřebujete pomoct zorganizovat akci? Předejte všechny starosti s organizováním nám. Kompletně zorganizujeme jakékoli firemní i soukromé akce na míru. Váš úkol pak bude už jen dorazit. Vaše spokojenost je naší prioritou! Máme nespočet zkušeností s organizováním eventů, ať už se jedná o honosné plesy, vánoční večírky, konference či online degustace. Organizujeme tradiční olomoucký The Ples, soutěže krásy Miss OK a několik výstav, které sklidily úspěch jak v České republice, tak na Slovensku. Disponujeme také širokým portfoliem hostesek, které bez problému zajistíme i na last minute akci. RPSC je pro vás správnou volbou.

Chatbot jako moderní prostředek komunikace. Kdo by si nepřál efektivně komunikovat s klienty a zákazníky, a ještě při tom získávat užitečná data. Díky našim chatbotům budete pro klienty k dispozici vždy a všude. Chatbot totiž nikdy nespí. Udělejte první krok u nás a začněte šetřit čas i náklady.

Online marketing – Nestíháte tempo stále se rozšiřujícího online marketingu? Pomůžeme vám s reklamou na webu, bannery, tvorbou webových stránek, SEO, PPC, SEM, tvorbou e-shopu a všech záležitostí týkajících se online marketingu.

Sociální sítě – Na sociálních sítích to žije. Ať už se jedná o tvorbu profilů a stránek na Facebooku, Instagramu, Twitteru a dalších, nebo jen pomoc s tvorbou efektivní kampaně na vaše již zaběhlé stránky, náš tým odborníku na obsahový a social media marketing (SMM) má pro vás vždy něco navíc.

Kvalitní webové stránky jsou vstupní branou k firmě. Je tedy vhodné jejich vzhled nepodcenit. Rádi navrhneme a vytvoříme komplexní řešení webových stránek nebo třeba e-shopu.

O tom, že videa hrají v dnešní době prim není třeba diskutovat. Pohyblivé obrázky představí vaši firmu jako nic jiného a zaujmou jak nové klienty, tak potenciální zaměstnance. Natočíme, sestříháme, postprodukujeme. Pokud chcete raději obrázky stabilní, zajistíme i firemní focení, nafocení kampaně, vizuálů.

Strategie komunikace– vymyslíme vám, jak komunikovat. Analyzujeme situaci, stanovíme cíle, určíme klíčová sdělení a plán komunikace. Správná komunikace s veřejností či zákazníky je zásadní pro každý subjekt.

Ale ani analýzy, průzkumy veřejného mínění nebo dotazníková šetření nám nejsou cizí. Stejně jako mnoho dalšího. Zkušeností máme nespočet a na přání klienta vymyslíme téměř cokoliv…

Naše projekty

Blog

Kontakt

Chcete získat více informací o tom, jak efektivně komunikovat nebo upgradovat vizuální stránku věci?
Neváhejte se na nás obrátit s vašimi požadavky a sjednejte si schůzku ZDARMA

Ing. Klára Edlová
ředitelka oddělení
info@rpsc.cz
+420 734 201 802

Kreativní oddělení
kreativa@rpsc.cz
+420 730 519 463

Grafické oddělení
grafik@rpsc.cz
+420 734 850 853

Fakturační údaje
RPSC ideas s.r.o.
17. listopadu 1126/43, 779 00 Olomouc
IČO: 28607368
DIČ: CZ28607368

Datová schránka: udugtfr

Kontaktní formulář

Spolupracujeme / Spolupracovali jsme / Reference